Kanallar

ALTINSAY aşağıda listesi verilen kanalların bütün haklarının münhasır temsilciliğini yapıyor. Kanallardaki programlarının VoD hakları da temsil ettiği haklar arasında.

Detaylı sunumlar için bilgi isteyiniz.

Film ve Dizi

Dünyanın en muhteşem dönem dizilerinin hepsi burada, tek bir kanalda ve HD görüntü kalitesiyle… Geçmişten gelen müthiş hikayeler modern ve etkileyici bir şekilde yeniden anlatılıyor. Önemli olaylar, önemli insanlar ve harika diziler. Aynı zamanda tutkunun, ihanetin, aşkın ve büyük kayıpların bu önemli kadınları ve adamları biçimlendirmesi. Epic size etkileyici hikayelerini anlatmak için sabırsızlanıyor.

24/7 HD yayın yapan bir film kanalı… Her bakımdan kaliteli ve öne çıkan Avrupa filmlerinin yayınlandığı kanalın içeriği de çok zengin. Yeni çıkan önemli filmler, gişe filmleri, ödüllü filmler, festival filmleri ve unutulmaz klasikler bu kanalda.

24/7 HD yayın yapan ve Asya sinemalarından önemli seçkiler sunan bir kanal… Uzakdoğu aksiyon filmleri, son yıllarda oldukça revaçta olan Kore melodramları, Japon korku filmleri, Hint Filmleri… Asya ülke sinemalarının en iyileri.

EUROCHANNEL seçkin Avrupa yapımı film, dizi ve programların yer aldığı uluslararası kanal. Avrupa kültürü ve geleneği üzerinde yoğunlaşmaktadır.

ROMANCE TV en popular duygusal dizi ve TV filmi kanallarından biri… Sadece kadınlar değil, bütün romantikler bu kanalın izleyicisi.

Günümüzün en popüler Japon ve Kore anime ve manga animasyon yapımlarından oluşan bir kanal.

Belgesel, Yaşam Tarzı, Eğlence

Sinema filmi kalitesinde belgesellerin ve docu-dramaların yer aldığı türünün açık ara en iyi örneği TV kanalı. VIASAT WORLD tarafından geliştirildi. 

Macera, keşif, inanılmaz olaylar, outdoor sporlar… Nefes kesen bir kanal.

Kaliteli doğa belgesellerinden oluşan bir kanal. VIASAT WORLD tarafından geliştirildi.

Doğanın güzelliklerini ve görkemini en net haliyle, 4K teknolojisiyle evlerinize getiren bir kanal. Özellikle hayvan yaşamlarını aktaran programlar harika.

Hayatı daha iyi yaşamak için ipuçları veren harika bir ‘lifestyle’ kanalı. İnsanlar, yerler, yaşam şekilleri, bize ilham veren gerçek hayat hikayelerini evlerimize getiriyor. Hayat koçu bir kanal.

Görsel sanatları sevenler için hazırlanmış ilk tv kanalı. Üstelik orijinal 4K… En basit tarifle sergi gezmeyi seven herkesi eğlendirmek, bilgilendirmek ve hikayeleri önlerine sermek için yaratıldı.

Sıradışı yapım kalitesinde programlar içeren uluslararası bir yemek kanalı. Yüzlerce saatlik özgün programlarıyla çok geniş bir kültürel çeşitlilik sunuyor. Hem göze hem de mideye hitap ediyor.

Kahve dünyası üzerine özel bir kanal. Küçük kahve çekirdeklerinden yola çıkıp size eğlenceli nefis hikayeler sunuyor. Kahve yapımının bütün inceliklerini bu kanalda öğrenin.

Spor

Birçok büyük platformda taşınmakta olan çok kaliteli ve özgün bir kanal. Ünlü sporcuların hayatları, onlarla yapılmış özel röportajlar, sporcuların dünyasından özel haberler.

Otomotiv temalı sporlarda Avrupa’nın en büyük program tasarımcısı, yapımcısı ve yayıncısı grubun kanalı. Otomobillere, motorsikletlere ve benzer yarışlara ayrılmış 7/24 yayın yapan bir kanal. Premium kalitede özel yayınlar ve canlı yarışlar da var.

ESR bütün dünyada farklı ülkelerde 24/7 e-spor yayını yapan ABD merkezli bir TV kanalı. Türünün en iyisi.

Real Madrid TV 2055’ten bu yana günde 24 saat yapan eşsiz bir futbol ve kulüp kanalı… Dünyanın en büyük futbol kulübüyle iç içe olmak isteyenler bu kanalı izliyor. Son haberler, maçlardan ve soyunma odasından görüntüler ve en özel söyleşiler Real Madrid TV’de.

Müzik

Mezzo klasik müzik, opera, bale, caz ve dans dünyalarına mükemmel bir giriş sağlayan öncü bir TV kanalı…

Mezzo Live H, izleyiclere dünyanın her yerinden en önemli konser, dans ve opera salonlarında, festivallerde, caz kulüplerinde en muhteşem konserleri izleme imkanı sağlıyor.

Yeni “Urban” müzikte Bir Numara. R&B ve Hip-hop dahil, en yeni türler, en yeni parçalar burada. Müzik videoları, özel söyleşiler, müzik, moda, dans, spor ve yaşam tarzına ilişkin özgün programlar bu kanalda.

 

Tropikal parçaları sevenler için tek adres. Kaliteli müzik videoları, belgeseller, özel programlar hep burada. Latin Amerika’dan Karayipler’e bütün sıcak müzik türleri.

Günümüz Afrika müziğinden kaliteli videolar, belgeseller ve özel programlar. Bilmediğiniz bütün türlerle tanışacaksınız.

Çocuk

DreamWorks NBC Uiversal tarafında yönetilen dünyanın en kaliteli çizgi film kanalı. Yayınlanan diziler bu alanın en iyisi DreamWorks Animation tarafından üretiliyor. Dizi kahramanları, gişe şampiyonu sinema filmlerinden. Bütün içerikler aile dostu ve büyüklere de hitap ediyor.

Kanalın amacı, hayvanlar dünyasını keşfetmek ve bunu çocuklara güvenli bir ortam sunarak, bu keşfi eğlenceli, katılımcı ve hayal dünyalarını zenginleştirerek onlarla beraber yapmak. Kanal, okul öncesi çocukların, tüylü, tatlı ve komik karakterler aracılığıyla, hayvanlarla ilgili bilgi edinmelerini sağlıyor. Çocukların hayvanlarla hayat boyu sürecek sevgi dolu iletişiminin yolunu açıyor.

4-8 yaş aralığındaki çocukların hem eğlenceli hem de oldukça kapsamlı programlarla kendilerini geliştirebilmelerini ve okula hazırlanmalarını sağlayarak akıllı büyümelerine yardımcı oluyor.